prośba

Czyli o wszystkim i o niczym

Moderatorzy: Hermann, shi-go

Bati
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:25
Lokalizacja: Kraków

prośba

Postautor: Bati » 11 kwie 2016, 16:30

Panowie Drodzy.
Taka moja skromna prośba. Jak pokazujecie i analizujecie dany przedmiot z portali aukcyjnych to byłoby fajnie wkleić zdjęcia. Niestety po jakimś czasie przedmiot znika ze strony i brak punktu odniesienia.

Awatar użytkownika
Hermann
Posty: 431
Rejestracja: 10 mar 2016, 22:27
Lokalizacja: EU/Dolnyśląsk
Kontaktowanie:

Re: prośba

Postautor: Hermann » 11 kwie 2016, 17:17

Czołem,

potraktowałem to jako informację, dla potencjalnych nabywców, którzy są wśród nas, lub mogą być.
Masz rację zdjęcia powinny być, ale czas mnie goni, więc poprzestałem na linkach do aukcji i wklejeniu dwóch zdjęć, które w/g mnie były niezbędne. Niestety siadam do komputera jak znajdę chwilkę wolną i jest to z reguły kilka minut poświęconych tym że zacnym stronom. Jeżeli ktoś z Szanownych kolegów ma odrobinę czasu wolną i mógł by skopiować zdjęcia z tych aukcji a następnie wrzucić na osobny hosting i podesłać mi link do owych byłbym wdzięczny, wtedy wkleję. Niestety w innym przypadku, jestem zmuszony posiłkować się linkami do aukcji mając jedynie nadzieję, że osoby które to "odczytają" znajdą odpowiednie mankamenty w tych przedmiotach. Można jeszcze rozbierać te "brzytwy na czynniki pierwsze" w osobnym temacie, o ile komuś zależy, ale z tego co widziałem Szaszka jest już przez Staszka "rozebrana", a reszta w/g uznania.

Awatar użytkownika
toyotomi
Administrator
Posty: 3409
Rejestracja: 08 mar 2016, 22:58
Lokalizacja: EU/de

Re: prośba

Postautor: toyotomi » 11 kwie 2016, 18:51

Chętnie zajmę się wklejaniem - tylko jest mały problem,
Nie wszystkie oferty otwierają mi się z zestawem zdjęć.
Połowa ofert to tylko jedno "główne" zdjęcie - bez detali.
To samo jest z You Tube - połowa filmów nie ma prawa autorskiego
i nie otworzę - taka karma w Niemczech.
........ale....co otworzę, to wkleję...... ;)

Pzdr.
stani.
花は桜木人は武士


Wróć do „Panel dyskusyjny nie dotyczący białej broni”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość